O NÁS

Historie firmy IRWIN

Inovace firmy IRWIN

  TruckCollage
 

IRWIN NA BURZE CENNÝCH PAPÍRŮ

Jako součást společnosti Newell Rubbermaid (NYSE: NWL) se IRWIN těší finanční podpoře a podpoře činnosti ze strany celosvětové společnosti podnikající v oboru spotřebního zboží (8 mld USD). Síla společnosti Newell nám umožňuje soustředit

se na naše podnikání a na inovace více než kdy předtím.

Další informace najdete na stránkách Newell Rubbermaid.

 
 
item19

Společnost IRWIN Industrial Tools vyrábí a distribuuje po celém světě profesionální ruční nářadí a příslušenství k elektrickému nářadí pro profesionální řemeslníky, kteří při práci požadují vynikající výkon a trvanlivost. Portfolio obchodních značek spadajících do společnosti IRWIN Industrial Tools zahrnuje špičkové, uživateli preferované značky, jako jsou IRWIN®, Vise-Grip®, Jack®, Quick-Grip®, Speedbor®, Strait-Line® a Unibit®.

Již déle než jedno století je inovace charakteristickým znakem společnosti IRWIN Industrial Tools. Na začátku byl v roce 1885 vyvinut první spirálový vrták IRWIN. Následovalo zavedení samosvorného nářadí Vise-Grip, plochých vrtáků SPEEDBOR, pil JACK a tyčových svěrek QUICK-GRIP. Společnost IRWIN je na čele odvětví, protože vyrábí vynikající nářadí pro profesionální řemeslníky.

Naše působivá dosavadní profesionální činnost související s vývojem nových výrobků je založena na naší vášni pro porozumění potřebám našeho primárního uživatele – profesionálního řemeslníka. Tato horlivost při zdokonalování výrobků začíná v terénu, kde týmy koncových uživatelů IRWIN IMPACT navštěvují staveniště. Tam se členové týmu dozvídají z první ruky, jak vylepšit naše výrobky, aby usnadňovaly práci a zvyšovaly její produktivitu.

Od začátku procesu vývoje výrobků až po jejich použití při práci je společnost IRWIN místem, kde se školíte, pracujete, volně se pohybujete a nakupujete.